İLETİŞİM
+90 312 847 51 02
info@hiscam.com.tr
pvb depo taşımacılığı

Depo Taşımacılığı

pvb kalite tespiti

Kalite Tespiti

pvb kullanım süreci

Kullanım Süreci

PVB ara tabakası, plastikleştirici DHA plastiklerinin plastikleştirilmesi ve ekstrüzyonla kalıplanması yoluyla polivinil bütiral reçine ile yapılan bir polimer malzemedir. Belirli bir pürüz ve yumuşaklığa sahip yarı saydam bir filmdir. PVB Interlayer, inorganik cam ile yüksek yapışkan stresine ve mükemmel şeffaf, yüksek mekanik mukavemet, ısı direnci, nem direnci ve diğer özelliklere sahiptir, lamine cam için en iyi yapışkan malzemedir.

PVB Ara Katman Karakterleri :

Güvenlik: Honghui PVB Interlayer, lamine camın darbe direnci performansını artırmak için mekanik şoku emebilir. Ayrıca kırıldıktan sonra tehlikeli cam parçaları tutarak hasarı ve yaralanmayı önleyebilir.
Yapısal Bütünlük: Honghui PVB oldukça sert ve güçlü, dış şoklardan muzdarip olduğunda ve kırık cam hala nüfuz olmadan yapısal bütünlüğü korurken
PVB’ye yapışır.
Ses Yalıtımı: Lamine Camın ses yalıtımı normal camdan daha etkili , çünkü PVB ara tabakası gürültüyü etkili bir şekilde engellemek için sonik dalganın genliğini azaltabilir.
Enerji Tasarrufu Sağlayan Yalıtım: PVB ara tabakalı lamine cam, ısıyı yalıtmak için güneş ışığının kızılötesi radyasyonunu filtreleyebilir.
UV Yalıtım: Yüksek kaliteli anti-UV ekleyerek, Honghui PVB güneş ışığının% 99’dan fazla UV radyasyonunu filtreleyebilir.