İLETİŞİM
+90 312 847 51 02
info@hiscam.com.tr

BİZ KİMİZ?

1972’den bugüne kadar birbirine bağımlı farklı sektörlerde hizmet verdik. 1999’a kadar hava kompresörleri imalat ve servis, 1999’dan 2017’ye kadar cam işleme makineleri imalatı ve servisi, 2017’den bugüne kadar cam işleme tesisi olarak devam etmekteyiz.
His Cam İşleme günümüzde, float cam, float ayna, cephe kaplama camları, konut camları, dekoratif camlar, cam kapı, duşa kabin camları, balkon camları, masa camları, temperli cam, bombeli cam gibi bir çok farklı ürün gruplarının üretim ve satışını yapmaktadır.
Misyonumuz
Müşteri taleplerini son teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda karşılama bilincindeki personel ile yüksek standartları yakalamak ve müşteri memnuniyetindeki çıtayı bir basamak daha yukarıya taşımayı hedeflemekteyiz.
Vizyonumuz
Teknolojiyi takip eden insana ve makinaya doğru yatırımlar yaparak ürün yelpazesini standartların üzerine çıkaran, müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılayan ve sektörün vazgeçilmezi olan bir firma zihniyetiyle hareket etmekteyiz.
Sevkiyat
Ankara’nın Akyurt ilçesinde bulunan His Cam İşleme tesislerinde üretilen cam ve cam ürünleri en uygun koşullarda depolarımızda korunmakta, gerekli sevkiyat ve nakliye işlemlerini seri ve hatasız bir biçimde gerçekleştirmektedir.